| letnia szkoła - Regulamin |
|
REGULAMIN LETNIEJ SZKOŁY NARCIARSTWA 1. Szkoła czynna jest codzienni od godziny 9.00 do godziny 18.00 2. W przypadku osób niepełnoletnich, rodzice lub pełnoletni opiekunowie dzieci odpowiedzialni są za bezpieczne dotarcie dziecka na zajęcia i powrót dziecka z zajęć do domu. 3. Uczestnicy szkoły zobowiązują się do:
4. Podczas zajęć prowadzonych w SKI – LABORATORIUM, nie wchodzić i nie włączać samodzielnie SKIPOLa i urządzeń wyposażenia laboratorium. Nie zbliżać się i nie dotykać pracującej maszyny. Słuchać poleceń instruktora. 5. Podczas wypraw pieszych, nie oddalać się od instruktora i słuchać jego poleceń. Posiadać wygodny i bezpieczny strój sportowy. 6. Podczas wycieczek rowerowych bezwzględnie słuchać instruktora i przestrzegać zasad poruszania się po drogach. Posiadać kask chroniący głowę. 7. Podczas wjazdu kolejką linową, przy wsiadaniu i zsiadaniu z krzesełka, słuchać i podporządkować się osobom obsługującym wyciąg. 8. Podczas jazdy kolejką spokojnie siedzieć i czekać na zakończenie przejazdu. 9. Podczas jazdy kolejką zabronione jest kołysanie krzesełkiem, wychylanie się, krzyczenie i śmiecenie. 10. Za szkody wyrządzone przez dziecko, odpowiedzialni są rodzice lub opiekunowie.
|