Otwarcie szkoły w Mesznej Drukuj Poleć znajomemu

 

Główną atrakcją szkoły jest „SKIPOL” pozwalający na perfekcyjne szlifowanie techniki w niemalże laboratoryjnych warunkach. Umiejętności w ten sposób wypracowane z powodzeniem przenosi się w teren.


Oficjalnego przekazania „SKIPOLA” szkole dokonał Prezes Polsportu w Bielsku – Białej... .

Jego wykładu między innymi wysłuchali wójt gminy Wilkowice Mieczysław Rączka, Kierowniczka Wydziału Kultury, Sportu i Promocji pani Grażyna Zając, Dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Sportu i Rekreacji Marek Kubica.

Po wstępnej prezentacji możliwości szkoleniowych „SKIPOLA” do akcji przystąpili zaproszeni goście...

 ___


Z jazdy, najbardziej zadowolony był, burmistrz Szczyrku Wojtek Bydliński. Jako praktyk i szkoleniowiec podkreślał swoje zaskoczenie możliwościami treningowymi „SKIPOLA”

 


„SKIPOL” to szybka i bezpieczna nauka narciarstwa, to doskonalenie techniki jazdy i przestawianie techniki tradycyjnej na carvingowa, co poświadczyć mogą Ratownicy z Beskidzkiej Grupy GOPR i Żołnierze z 18 Batalionu Powietrzni Desantowego w Bielsku - Białej

     

Impreza trwała do wieczora.

Obecnie w Szkole Carvingu w Mesznej prowadzone są warsztaty carvingowe, na których, pod czujnym okiem Marka Ogorzałka doskonalić można swoje umiejętności nie tylko w jeździe na nartach lecz również w carvingu ciałem. Metodzie ćwiczeń bazującej na czuciu kinestetycznym. Świadomej pracy ciałem w czasie i przestrzeni.

     


    Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.

 

 
 
 

 


Reklama

  
   

Uwaga! Serwis używa Cookies i podobnych technologii.
Wiecej informacji w Polityce Cookies...
Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.