SKI-laboratorium

SKI- LABORATORIUM - Dzięki współpracy z Vlado Zboja i jego szkoła narciarska „SKI ACTIV” (http://www.vladozboja.sk/) ustawiliśmy ski – laboratorium na stoku narciarskim na Kubińskiej Holi.

Zapraszamy tutaj zarówno osoby stawiające pierwsze narciarskie kroki, aktywnych narciarzy jak i kluby narciarskie. To najefektywniejsza forma doskonalenia techniki dla wszystkich narciarzy. Zajęcie prowadzone w formie warsztatowej, poszerzone są o korzystanie ze SKIPOLa i kamery.


FORMA WARSZTATOWA, to zajęcia prowadzone w grupie do 5ciu osób w sposób indywidualny. Uczniowie krążą po stoku warsztatowym a instruktor żonglując uczniami wprowadza indywidualne korekty dla każdego z nich.

Każdy z uczniów wymaga indywidualnej korekty.

Po korekcie potrzebuje sprawdzenia jej zrozumienia i dalszego indywidualnego jej praktykowania. To znaczy że niezależnie od formy grupowej, czy indywidualnej prowadzenia zajęć wliczony jest czas na indywidualną praktykę ucznia, która nie koniecznie związana jest z kontaktem z instruktorem. Uczeń po otrzymaniu korekty może sam, indywidualnie praktykować. Po wyczuciu, zrozumieniu i wprowadzeniu w życie każdej z korekt, uczeń otrzymuje nową korektę. Nauczyciel, czas w którym uczeń, indywidualnie praktykuje, poświęca następnemu uczniowi biorącemu udział w warsztatach.

W ten sposób pasywny czas zajęć indywidualnych poświęcany utrwaleniu zadania, przeznaczany jest na następnego ucznia. Forma zajęć warsztatowych ma więc charakter indywidualno – grupowy. Dobrze wprawiony w „żonglowaniu” uczniami nauczyciel, może prowadzić kilka osób w sposób indywidualny w grupie. Ta nowatorska i autorska forma prowadzenia zajęć pozwala uczniom płacić za zajęcia grupowe otrzymując indywidualne podejście nauczyciela do swoich indywidualnych umiejętności i możliwości.


     
Darek                           Miłosz


Nie trzymamy grupy w miejscu nakazując wszystkim wykonywanie tych samych ćwiczeń. Każdy korzysta z warsztatów w indywidualny sposób, Nauczyciel indywidualnie rozwija umiejętności każdego z uczniów. Uczniowie sami pytają i sprawdzają przed nauczycielem swoje nowe umiejętności. Warsztaty to forma prowadzenia zajęć dla osób inteligentnych. Osób które szukają, kombinują, analizują, dociekają. Chcą kształtować swoja własną technikę.

Nie oczekują prostych, trywialnych, programowych schematów.
Szukają nauczyciela podpowiadającego, wskazującego kierunek.

Nauczyciel dyskutuje, a nie nakazuje.


CENA ZAJĘĆ WARSZTATOWYCH


SKI-LABORATORIUM  - To obecnie jedyne na świecie miejsce stwarzające idealnie warunki do pracy nad techniką jazdy.

Skipol spowalnia jazdę i klatka po klatce pokazuje kolejne elementy skrętu. W zwolnionym tempie analizujemy prezentowaną przez ucznia technikę i wprowadzamy korektę. Pozwalamy na jej wyczucie i przeniesienie w praktykę. Od pługu do techniki sportowej. Na każdym poziomie umiejętności wychodzą szczegóły wymagające korekty. Możliwość korzystania ze SKIPOL’a bezpośrednio przy stoku narciarskim, pozwala na rozwijanie techniki jazdy. Video analiza prowadzone bezpośrednio na stoku to idealna korekta techniki jazdy.

CENA SKI - LABORATORIUM


Ceny skipasów na sezon 2009/2010

 

CENA ZAKWATEROWANIA:

Hotel „U zielonej lipy” znajduje się w Dolnom Kubíne,   20 euro/dzień - śniadanie i obiadokolacja 
http://www.zelenalipa.sk/

Oddalony jest 4 km od ośrodka narciarskiego Kubińskia Hola i 300 metrów od Aqua parku w Dolnym Kubinie
http://www.aquakubin.sk/


Pensjonat „u Sovy”  (http://www.usovy.com/)
Oddalony jest 2 km od ośrodka narciarskiego Kubińskia Hola i 2 km od Aqua parku.w Dolnym Kubinie.WARSZTATY WEEKENDOWE

Hotel „U zielonej lipy”   
Przyjazd w piątek, wyjazd w niedzielę.

Cena zawiera:

  • 2 x nocleg
  • 2 dni Skipas
  • 2 dni ski-laboratorium
  • 2 x śniadanie i obiadokolacje
  • Ubezpieczenie OC i NW

Rezerwacja biuro@szkolacarvingu.pl

 

  
  

 
 
 

 


Reklama

  
   

Uwaga! Serwis używa Cookies i podobnych technologii.
Wiecej informacji w Polityce Cookies...
Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.