Piancavallo Drukuj Poleć znajomemu

Hotel ANTARES * * * *

33081 PIANCAVALLO Via Barcis - Aviano (PN)
Italia

tel.  +39.0434.655265  fax. +39.0434.655595
www.antarespiancavallo.it

•  7 x nocleg w czterogwiazdkowym hotelu**** "Antares
•  7 x śniadanie, obiadokolacja
•  6 dni skipas
•  6 dni szkolenie, warsztaty narciarskie*
•  ubezpieczenie NW, OC

mapa tras narciarskich

Ośrodek narciarski w Piancavallo.

Jest on położony w górskiej dolinie na wysokości 1300 m n.p.m., w odległości 70 km na od Wenecji. Jest to pierwszy masyw górski, Monte Cavallo, na północ od Adriatyku. To cicha i spokojna stacja narciarska nie zatłoczona turystami. Jest to miejsce wręcz wymarzone do narciarskiego szkolenia i zimowego wypoczynku. Oprócz licznych tras zjazdowych dostępne są tutaj trasy biegowe, lodowisko a nawet trasy przygotowane pod jazdę psimi zaprzęgami, nocna jazda na nartach z pochodniami i wiele innych atrakcji.

Wyjazdy w okresie ferii zimowych to wyjazdy dla rodzin z dziećmi i młodzieży. Usytuowanie Hotelu pozwala na wygodne dojście do stoku szkoleniowego (150 m), gdzie dzieci, pod okiem instruktora będą się bezpiecznie bawić w narciarstwo a wszystkie osoby chcące popracować nad swoją techniką jazdy uczestniczyć mogą w prowadzonych przez nas zajęciach. Po przeciwnej stronie Hotelu (300 m) znajduje się kompleks wyciągów narciarskich, gdzie jeździć można bez żadnych ograniczeń.

Piancavallo w zdjęciach
wybrane zdjęcia z galerii Piancavallo - www.antarespiancavallo.it