letnia szkoła - Regulamin Drukuj Poleć znajomemu

REGULAMIN LETNIEJ SZKOŁY NARCIARSTWA
LATO 2009

1. Szkoła czynna jest codzienni od godziny 9.00 do godziny 18.00

2. W przypadku osób niepełnoletnich, rodzice lub pełnoletni opiekunowie dzieci odpowiedzialni są za bezpieczne dotarcie dziecka na zajęcia i powrót dziecka z zajęć do domu.

3. Uczestnicy szkoły zobowiązują się do:

a) Podporządkowania się poleceniom instruktorów.
b) Przestrzegania harmonogramu dnia pracy szkoły.
c) Szanowania mienia szkoły i innych uczestników zajęć.
d) Kulturalnego i odpowiedzialnego zachowywania się podczas wypraw pieszych, wycieczek rowerowych i zajęć prowadzonych na terenie szkoły.

4. Podczas zajęć prowadzonych w SKI – LABORATORIUM, nie wchodzić i nie włączać samodzielnie SKIPOLa i urządzeń wyposażenia laboratorium. Nie zbliżać się i nie dotykać pracującej maszyny. Słuchać poleceń instruktora.

5. Podczas wypraw pieszych, nie oddalać się od instruktora i słuchać jego poleceń. Posiadać wygodny i bezpieczny strój sportowy.

6. Podczas wycieczek rowerowych bezwzględnie słuchać instruktora i przestrzegać zasad poruszania się po drogach. Posiadać kask chroniący głowę.

7. Podczas wjazdu kolejką linową, przy wsiadaniu i zsiadaniu z krzesełka, słuchać i podporządkować się osobom obsługującym wyciąg.

8. Podczas jazdy kolejką spokojnie siedzieć i czekać na zakończenie przejazdu.

9. Podczas jazdy kolejką zabronione jest kołysanie krzesełkiem, wychylanie się, krzyczenie i śmiecenie.

10. Za szkody wyrządzone przez dziecko, odpowiedzialni są rodzice lub opiekunowie.