letnia szkoła narciarstwa Drukuj Poleć znajomemu

ZAJĘCIA NARCIARSKIE NA SKIPOLU
Proponujemy 45cio minutową lekcję jazdy na nartach zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Na SKIPOLu można bezpiecznie postawić swoje pierwsze narciarskie kroki. SKIPOL nie wybacza błędów w technice. Stwarza idealne warunki do sprawdzenia i korekty techniki jazdy.

Prezentacja SKIPOLA

ZAJĘCIA W TERENIE
To 3 godzinne wyjście w teren z nastawieniem na schodzenie i zbieganie z góry, tak żeby praca mięśni jak i fizjologia wysiłku była zbliżona do zjazdu na nartach. Dużą rolę odgrywa praca stóp i stawów skokowych.

ZAJĘCIA NA SALI GIMNASTYCZNEJ
Sala gimnastyczna jest naszą alternatywą na niepogodę. Zajęcia na Sali dotyczą zwinności i akrobatyki. Przed wyjściem na narty warto jest przypomnieć sobie o przewrotach, skokach tygrysich … a z pewnością ewentualne upadki narciarskie będą miały łagodną formę.

JOGA – CARVING CIAŁEM
Czucie ciała w czasie i przestrzeni. Czucie napięć i rozluźnień pracujących mięśni. Czucie ustawienia stawów, ruchu ciałem, to największe braki w kształtowaniu własnej, świadomej techniki ruchu i wykorzystania jej w jeździe na nartach.

O oczyszczeniu ciała z zakwasów, toksyn i stresów życia codziennego nie trzeba tutaj przypominać.

DO ZAJĘĆ W LETNIEJ SZKOLE NARCIARSTWA ZAPRASZAMY RODZINY, DZIECI, MŁODZIEZ I OSOBY DOROSŁE.

ZAJĘCIA DZIENNE

3 godziny zajęć w terenie lub sala gimnastyczna
45 min zajęć narciarskich na SKIPOLu
1 godzina zajęć jogi – body carving.

LETNIA SZKOŁA NARCIARSTWA – SKI-laboratorium

Mieści się w dolnej stacji kolejki linowej na Skrzyczne (wejście od strony peronu)
Szkoła czynna jest codziennie od 9.00 do 18.00

ZAJĘCIA GRUPOWE (grupa do 10-ciu osób):

Zajęcia zaczynają się w siedzibie szkoły, dolna stacja kolejki na Skrzyczne.

10.00 – 13.00   zajęcia w terenie/rower
13.00 – 14.00   przerwa regeneracyjna – lunch.
14.00 – 16.00   SKI – laboratorium

Wydarzenia Letniej Szkoły   -   Cennik   -   Regulamin letniej szkoły