Wisła Jawornik Drukuj Poleć znajomemu

Wisła Jawornik - Stok Kiczera - przy Hotelu STOK***

Wyciąg narciarski bezpośrednio przy Hotelu STOK.

Trasy sztucznie naśnieżane, ratrakowane i oświetlone.

•  trasa czerwona dł. 760 m, różnica poziomów 180 m
•  trasa zielona dł. 150 m (dla dzieci początkujących)

Stok szkoleniowy – STOK

Nowinki sprzętowe, w sportach zimowych, dokonujące się w ostatnich latach, doprowadziły do rozkwitu nowych technik zarówno narciarskich, jak i snowboardowych. Wprowadzenie carvingu, ułatwiło i przyśpieszyło proces uczenia, co udostępniło ten rodzaj aktywności ruchowej nowym adeptom. Nowinki związane z nową techniką skupiają uwagę już jeżdżących osób w różnym wieku. Free stile skupia młodych zarówno snowbardzistów jak i narciarzy.

Rozwój technik jazdy, to również nowy sposób prowadzenia zajęć.
Zwraca uwagę na nowe relacje nauczyciel – uczeń. Gdzie uczeń jest partnerem, współpracującym z nauczycielem.

Przedstawiamy nową /technikę jazdy/ w nowy sposób, przedstawiamy nowe sposoby prowadzenia zajęć. Stok Szkoleniowy:

Ideą stworzenia takiego miejsca jest, stworzenie czegoś nowego, możliwie pełnego, możliwie dostępnego. Miejsce, do którego przyjazd jest pewniakiem. Jedziemy tam, bo wiemy, czego chcemy. Chcemy miło i przyjemnie spędzić parę chwil w swoim życiu. Chcemy je spędzić z rodziną lub bez.

Chcemy się czegoś nauczyć.
Dajemy otwarty stok. Nie szkołę z wszechmocnymi instruktorami, czy nauczycielami ustawiającymi wszystkich w rzędzie na stoku. Dajemy miejsce do pracy nad sobą. My pomagamy, podpowiadamy. To wy decydujecie, co, w jakim stopniu poznajecie.